wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Wanny z kamienia

Wanny z kamienia

Wanna z kamienia naturalnego coraz częściej w polskiej łazience. Stawiamy na piękno, unikatowe rozwiązania, niepowtarzalność i trwałość. W Polsce coraz więcej osób korzysta z wyjątkowego produktu jakim jest wanna z kamienia...

 

Wanny z kamienia są trwałe, wyjątkowo wygodne i bardzo komfortowe dla naszej skóry, która doskonale odczuwa naturalny materiał do którego przylega... Owszem, nie są to produkty nadające się do każdej łazienki, ale skoro wybieramy umywalki to dla czego nie wanny? Ich waga zaczyna się od 500 kg i jest proporcjonalna do wielkości, lżejsze są wanny z marmuru, cięższe z kamienia rzecznego ze względu na nierównomierną krawędź, która nie jest obrabiana. Wanna z kamienia to bardzo ciepły materiał - trzeba pamiętać o tym, że po wstawieniu do łazienki nabiera ona temperatury pokojowej i ją utrzymuje. Dodatkowo uwalnia je dużo wolniej niż np wanna stalowa czy wanna mosiężna. Jest także dużo bardziej cicha od tych wanien podczas nalewania wody. 

Oto jedna z koncepcji naszych klientów na zaaranżowanie wanny z kamienia w swojej łazience:

 

 

 

 

 

 

 

Wanny z kamienia produkujemy na miejscu w Indonezji na zamówienie każdego z naszych klientów. Bywają też okresy w ciągu roku, że na magazynie w Polsce posiadamy niektóre egzemplarze dostępne od ręki.