wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Białe otoczaki na siatce - otoczaki w łazienkach

Białe otoczaki na siatce - otoczaki w łazienkach

Białe otoczaki na siatce - otoczaki w łazienkach polskich Klientów. Przykładowa realizacja wnętrza łazienki, w której na ścianach zamontowano mozaiki kamienne otoczaki White Timor 30x30 cm. To na co należy zwrócić uwagę...

 

to fakty, które odróżniają mozaiki z białych otoczaków produkowane przez Lux4home™ od innych:
• realnie zazębiające się plastry, które tworzą niewidoczne łączenia między plastrami
• jednakowej wysokości kamienie, które umożliwiają montaż wanny, lustra czy szafki
• małe i bardzo małe odstępy między kamieniami na fugę
• siatka i klej odporne na wilgoć, zmianę temperatury, bezpieczne dla środowiska
• sitaka, która nie gnije
• jednakowy kolor i kształt kamieni

 

Białe otoczaki na siatce White Timor (od nazwy Wyspy) produkujemy w Indonezji (więcej na Lux4home.com). Każdy pojedynczy otoczak jest starannie dobrany i ręcznie sortowany według barwy, rozmiaru kamienia i kształtu w celu zapewnienia najwyższej jakości mozaiki. Kamienie są mocowane do wytrzymałego podłoża siatki winylowej która nie absorbuje wilgoci i jest odporna na warunki atmosferyczne, stosując nietoksyczny, bezpieczny dla środowiska klej. Ze względu na niepowtarzalny wzór, w którym tworzona jest nasza mozaika z otoczaków, pojedyncze plastry pasują do siebie bez widocznych łączeń po instalacji, dzięki czemu nie można stwierdzić, gdzie kończy się jedna płytka, a następna zaczyna się!

Zastosowanie mozaiki z otoczaków to nie tylko łazienki: wewnątrz: łazienki, podłoga i ściana prysznicowa, podłogi i ściany łazienki, podłogi ogólne, sauny, baseny, patio, kominki, ściany w salonie, ściany pod TV i inne. Wewnętrzna i na zewnątrz. Komercyjne i mieszkalne.

 

 

Mozaika z białych otoczaków - ściany w łazience i podłogi w łazience

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Białe otoczaki na siatce po zamontowaniu na ścianach w łazience lub innym pomieszczeniu wystarczy zaimpregnować dedykowanym impregnatem do otoczaków aby przez kilka lat nie martwić się sprzątaniem lub zabrudzeniami nawet na białych otoczakach. UWAGA użycie niewłasciwego impregnatu na białej mozaice z otoczaków może spowodować, że kamienie zżółkną.