wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Podświetlony onyks

Podświetlony onyks

Podświetlony onyks na ścianie w łazience. Oto koncepcja salonu łazienkowego w Pamdeco w Sosnowcu. Okładziny z kamienia naturalnego Rockart Onix 2x2 Lux4home zostały podświetlone w pionowym pasie dekoracyjnym...

zaaranżowanego salonu łazienkowego. Okładziny z onyksu można podświetlić na dwa sposoby. Pierwszy to zamontowanie okłądzin z kaienia na stelażu aluminiowym a pod nim świetlówek - konstrukcja idealna dla ścianek, które mają być podświetlane z obu stron, wówczas świetlówki powinny być zamontowane poziomo w odstępach od onyksu ok 5 cm. Druga metoda to podświetlenie z wykorzystaniem techonologii LED. Tutaj aby osiągnąć właściwy i zamierzony efekt podświetlonej ściany z onyksu prosimy o kontakt z nami. W zależności od miejsca, sposobu ułożenia okładziny z onyxu możliwe są różne techniki monatżu światła.

A oto krótka galeria:

  

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. W naszej ofercie możliwe także inne mozaiki i ścianki z onyksu do podświetlenia. Specjalizujemy się w tego rodzaju produktach i dzięki naszym zadowolonym Klientom mamy coraz większą specjalistyczną wiedzę.