wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Otoczaki pod prysznicem

Otoczaki pod prysznicem

Beżowe otoczaki pod prysznicem. Ściana w prysznicu i niecka prysznica wykonana z otoczaków Maluku Tan 30x30 cm Lux4home™. Na co i dlaczego powinniśmy zwracać uwagę kupując otoczaki pod prysznic...

*(Lux4home™ opisało to już w 2012 roku w poradniku: 'Jak kupować otoczaki')

1. Wielkość i wysokość kamieni na plastrach.
Nie na jednym plastrze, ale na wszystkich. Jeżeli choć jeden otoczak będzie wyższy niż pozostałe, zachowywać się będzie identycznie jakby na płytki upuścić kamyk - będzie gniótł, przeszkadzał, uciskał. Dodatkowo utrudni montaż ze spadem aby woda spływała w kierunku odpływu.

2. Siatka.
Prysznic, to miejsce wyjątkowo narażone na wilgoć. Jeśli siatka oraz co istotne kleje zastosowane do mocowania kamyków do siatki będą złej jakości lub toksyczne (kleje), po kilki miesiącach siatka zacznie gnić lub pęcznieć a kamienie poodpadają. Jeśli klej będzie złej jakości użyty bez jakiejkolwiek kontroli odbarwi kamienie lub zamieni się w ciemną maź. To wszystko wiemy od klientów, którzy kupili w niewłaściwych miejscach i zmuszeni byli dokonywać zamiany na mozaiki z otoczaków Lux4home™.

3. Wielkość i kształt kamieni.
Im większe 3-4 kółka narysowane obok siebie i stykając się bokami, tym większe odstępy między nimi. Im mniejsze i regularne kółka, tym mniejsze odstępy. Identycznie jest z otoczakami. Im bardziej dobrane i idealne, tym lepsze, ładniejsze i wygodniejsze. A odstępy między kamykami to wypełnienia fugą, której powinno być możliwie jak najmniej! To dlatego wszystkie pojedyncze kamyki w Lux4home™ sortowane i naklejane są ręcznie. Pokazujemy to na filmiku: 

 

Dlaczego warto wykorzystać dobrze wykonane mozaiki z otoczaków pod prysznicem:
+ masują stopy - super uczucie, które nigdy nie mija
+ są ponadczasowe i łatwe w utrzymaniu czystości
+ to kamień naturalny - odczuwalne doznania w kontakcie ze skórą
+ to prysznic inny niż wszystkie