wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Wartość

 


Wszystkie prezentowane przez nas kolekcje, to jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne produkty wykonane zawsze ręcznie z kamienia naturalnego. Sam proces tworzenia się struktur kamieni naturalnych jest bardzo długi (tysiące a nawet miliony lat potrzebne na powstanie kamienia), ale to dzięki temu, produkty wykonane z prawdziwego kamienia naturalnego, bez dodatków chemicznych można nazwać iście artystycznymi. Bez względu na to czy są to umywalki z kamienia, kamienne wanny, mozaiki kamienne, otoczaki czy płaskorzeźby, wszystko to czyni z nich po kilku zaledwie latach wartość trudną do oszacowania.
Do naszych klientów trafia więc produkt o niesamowitej wartości historycznej oraz artystycznej (zobaczcie Państwo choćby Reliefy). Każdorazowe dotkniecie przedmiotu wykonanego z naturalnego kamienia, przypomni Państwu o niezapomnianym pięknie Matki Natury. Otrzymują Państwo coś, co dawniej zarezerwowane było tylko dla nawjwyższych elit, ale przetrwało aż do naszych czasów w zamkach, pałacach, dworkach czy kamienicach. Teraz dzięki techonologii, możliwościom oraz kreatywnością twórców designu i pośrednio nam, osiągalne jest na większą skalę - także dla Państwa.

Każdorazowo przekazujemy w Państwa ręce wysokiej jakości produkt, który w przypadku mozaik jest sortowany, w przypadku umywalek polerowany. Niedopuszczalnymi dla nas są imitacje, chwilowe polepszanie impregnatami etc. Jak wszyscy pozostali będą nam i naturze Państwo wdzięczni po kilku i kilkunastu latach korzystania z tych produktów, jako stałego i trwałego wyposażenia wnęrz.

Zobaczcie Państwo sami, że każdy kamień wydobywany jest przez naszych pracowników ręcznie. Nastęnie oczysczony, dobrany kolorystycznie i sortowany w zależności od grubości i odcienia koloru przypisywany jest do odpowiedniego modelu produktu dla Państwa. Plaster po platrze, kamień po kamieniu. W ten sposób nasi klienci zawsze otrzymują produkty wykonane jedynie z najlepszych kamieni naturalnych dostępnych w Indonezji, a my jesteśmy dumni oraz pewni, że nasze artykuły są w stanie zaspokoić gusta wszystkich klientów. (zobaczcie Państwo nasz kanał na YouTube - ikona na dole strony)

 

Nasze produkty trafiały dla tego już do takich inwestycji jak: kamień do łazienek, do saun, otoczaki na baseny, mozaiki do zamków, kamień do SPA, recepcje hoteli, restauracje, umywalki hotelowe, podjazdy i schody zewnętrzne, elewacje z kamienia, kamień na ogrodzenia, kamień dekoracyjny, ściany z kamienia w salonie, etc.