wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Jakość kamienia

 

Wiedza i doświadczenie naszych rzemieślników umożliwia nam oferować produkty wyjątkowej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Zamawiane od wielu lat przez właścicieli apartamentów i rezydencji w USA, Australii, trafiają teraz dzięki nam na rynek Europy, z powodzeniem znajdując duże uznanie i w Polsce.
Decyzja o wyborze i zakupie ręcznie produkowanej wanny z kamienia, umywalki z kamienia, brodzika, okładziny, mozaik czy płytek z kamienia naturalnego powoduje, że każda łazienka i część domu staje sie wysublimowanym miejscem, opartym na głębokiej harmonii z naturą na wiele lat. My dostarczamy Państwu to wszystko w oparciu o chyba najwyższe możliwe standardy:

 

CE. Wszystkie nasze produkty spełniają jasno określone przez dyrektywy UE normy produkcji i jakości CE. Wdrożyliśmy to oznaczenie dla wszystkich naszych produktów wg określonych przepisów, wytycznych i norm, podnosząc jeszcze bardziej jakość naszej produkcji i spełniając jednocześnie elementarne wymogi prawne. To także nasze potwierdzenie dla Państwa, iż nasze produkty nie są przypadkowym wytworem ale dopracowanymi i przemyślanymi formami.

 

Antypoślizg. Nasze otoczaki przeszły próby i testy w laboratoriach w Niemczech na klasę antypoślizgu. Wszystkie modele otrzymały najwyższą z możliwych klasę C+. To dzięki tym badaniom i CE z powodzeniem wykorzystywane są w takich inwestycjach jak baseny, sauny, SPA, łazienki, podjazdy zewnętrzne, etc. Posiadają wszelkie niezbędne dokumenty dla budynków użyteczności publicznej.

 

Odkrycie roku 2012. Dziękujemy wszystkim osobom, grupom i komisjom, które przyznały naszym produktom ten laur i medal. To niejako pieczęć uznania jakości, jaką otrzymały nasze produkty. Od 2006 roku nie mieliśmy ani jeden reklamacji. Przy takiej ilości produktów, takiej skali, to robi wrażenie także na nas. Uzupełnieniem dlatego zapewne są liczne oznaczenia, puchary czy zdobywanie pierwszych miejsc w różnego rodzaju konkursach. Ale i tak najlepszym wyróżnieniem dla nas, jest Państwa uznanie i zachwyt nad naturą i jakością pracy naszych rzemieślników.